‘Ky gënjen në publik, për çfarë e pyesni?’, Salianji përplaset me Gogun para gazetarëve

 

Përplasjet mes kryetarit të komisionit për TIMS Ervin Salianji dhe nënkryetarit Toni Gogu kanë vijuar edhe jashtë ambienteve të parlamentit, madje përpara gazetarëve.

Debatet para mediave: 

Salianji: Hajdeni aty se kemi mbledhje, për 5 minuta fillojmë

Gogu: Ky zotëria që vjen këtu me këtë sjellje, këtë qasje. Kjo është qasja

Salianji: O zotëri për çfarë e pyesni kot, ky gënjen në publik. Apo e shikoni kështu me kravatë dhe…

Gogu: Të lutem respekto qytetarët shqiptarë që na ndjekin

Salianji: Hajde...

Gogu: E dinë shqiptarët kush mashtron

Salianji: Mashtrues me dokumente

Gogu: E dimë kush jep llogari para gjykatës për mashtrim


Lajmi kryesor:

Komisioni hetimor ‘TIMS’! Balla dhe Muça dëshmojnë me dyer të mbyllura! Rrumbullaku: Pati ndërhyrje të paautorizuar në sistemi


B.K/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Vrasje, grabitje e shumë arratisje, kush ishte Faton Hajrizi?

Vrasje, grabitje e shumë arratisje, kush ishte Faton Hajrizi?