Laboratori i drogës, aksioni nga DEA amerikane! Sasia e kokainës prej korrikut nën vëzhgim në Tivar

Laboratori i drogës, aksioni nga DEA amerikane! Sasia e kokainës prej korrikut nën vëzhgim në Tivar

1669314247_finalprojekt.00092117.Still002.jpg

Kokaina e cila u mbajt në vëzhgim në Portin e Tivarit, ishte zbuluar që prej muajit korrik dhe po priteshin porositësit që të shkonin dhe ta merrnin. Operacioni mbajt i fshehur dhe është zhvilluar nga DEA amerikan, SPAK si dhe nga policia malazeze.


Lajmi kryesor:

Laborator kokaine në banesën e ish-kreut të komunës Frakull në Fier, në pranga 15 persona, mes tyre 4 të rinjtë që u kapën me armë në Tiranë


M.Q./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren