Laçi kualifikohet në Conference League, Meta: Urime këtij ekipi fantastik

Pas kualifikimit të Laçit në Conference League ka reguar presidenti Meta. Përmes një postimi në 'Facebook', Meta uron ekipin e Laçit për kualifikim teksa e konsideron një ekip fantastik.

"Super Laçi! Urime këtij ekipi fantastik dhe me karakter", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Partizani eliminohet në turin e dytë, Bazeli e mposht 0-2 edhe në Elbasan! Laçi fiton me Craiova e kualifikohet në Conference League


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

OBSH: Varianti Delta i COVID, dominues në mbarë globin! Ka zëvendësuar të gjithë variantet e tjerë