‘Lajm fantastik’, Beqaj: Projekti ‘Qylymi shqiptar’ në Shirokë, nominohet për çmimin prestigjioz të arkitekturës botërore

‘Lajm fantastik’, Beqaj: Projekti ‘Qylymi shqiptar’ në Shirokë, nominohet për çmimin prestigjioz të arkitekturës botërore

“Qylymi shqiptar” në Shirokë, të Shkodrës

Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj, përmes rrjetit të tij social Facebook, ka dhënë lajmin e mirë se “Qylymi shqiptar” në Shirokë, të Shkodrës është nominuar për një çmim prestigjioz të arkitekturës botërore.

Beqaj shkruan se ky është një publicitet i jashtëzakonshëm për Shirokën, Shkodrën dhe për të gjithë Shqipërinë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Vuçiç: Kosova të mos mbajë zgjedhje të reja nw veri pa u dhënë autonomi serbëve në veri

Vuçiç: Kosova të mos mbajë zgjedhje të reja nw veri pa u dhënë autonomi serbëve në veri