Lanë oxhakun dje ndezur, pamje nga shtëpia e djegur e familjes Hazizaj në Vlorë...mbeten jashtë dy persona me aftësi të kufizuara

Shtëpia e djegur e familjes Hazizaj

VLORË- Shtëpia është bërë shkrumb e hi! Fatmirësisht dy anëtarët e familjes Hazizaj, me aftësi të kufizuara, arritën që të dilnin jashtë në momentin që flakët "pushtuan" banesën e tyre.

Megjithatë, në këtë ditë të parë të janarit ato nuk kanë "ku të fusin kokën" pasi shtëpia e tyre është shkrumbuar plotësisht.

Siç raporton gazetari Armand Xhelili, 2 anëtarët Agron dhe Halo Hazizaj kishin lënë dje ndezur oxhakun për t'u ngrohur, por flakët dolën jashtë kontrollit duke dëmtuar të gjithë shtëpinë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Flluska uji që 'lundrojnë' në hapësirë, udhëtarët e hapësirës mahnisin sërish rrjetin