Larg perfeksionit të Instagramit, blogerja e njohur një shembull për tu ndjekur/ FOTO

Larg perfeksionit të Instagramit, blogerja e njohur një shembull për tu ndjekur/ FOTO

Estela Ujka, blogere

Estela Ujka është një nga blogeret më të njohura, e cila përveç stilit unik që përcjell, është dhe një ndër vipat që nuk njeh komplekse. Jemi mësuar gjithmonë, që nëpër rrjetet sociale, të shohim femrat e showbizit që mundohen gjithmonë të arrijnë perfeksionin përsa i përket pamjes së jashtme, të kuruara në maksimum, të palestruara dhe kur hedhin foto mundohen gjithmonë të gjejnë pozicionin që e bën perfekt imazhin e tyre.

Estela Ujka është një nga personazhet që nuk e mendon këtë pjesë, e vlerëson veten dhe e do trupin e saj. Së fundmi ajo ka postuar një foto  në Instagram ku shfaqet me bikini dhe nuk e ka problem  edhe pse i duket barku me strija nga lindja, edhe pse gjoksi i saj nuk është në formën e duhur, ajo ka preferuar që ta hedhë në Instagram. Dhe po komentet janë shumë më pozitive se të një personazhi tjetër vip që ka realizuar një foto përfekte.

Estela Ujka poston foto me bikini

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Përfaqësuesi i Rusisë në OKB: S'mund të ketë fitues të një lufte bërthamore

Përfaqësuesi i Rusisë në OKB: S'mund të ketë fitues të një lufte bërthamore