Me ar 23 karatësh dhe tas ‘Versace’, blogerja publikon në internet akulloren më të shtrenjtë në botë: Flori mund të hash vetëm në Dubai

Akullorja është ëmbëlsira më freskuese që shoqëron ditët tona të nxehta, por a keni menduar ndonjëherë se mund të kushtojë 817 dollarë?

Akullorja e “larë” në flori, serviret me një tas “Versace” dhe konsiderohet më e shtrenjtë në botë.

Ku mund ta gjeni këtë akullore? Në Dubai!

Një prezantim të shkurtër të saj ka bërë për ne, blogerja Shenaz Treasury e cila përmes rrjetit të saj social Instagram ka publikuar momentet nga përgatitja e akullores dhe përbërësve të saj.

 “Duke ngrenë ‘flori’! Vetëm në Dubai!” shkruan ajo në Instagram.

Akullorja e quajtur “ Black Diamond”, përmban ar të ngrënshëm 23 karat dhe ka shijen e vaniljes.

Pavarësisht se kjo akullorja serviret prej vitit 2015, u bë më e famshme dhe ka tërhequr vëmendjen në internet vetëm pasi blogerja e njohur e publikoi.

Po ju a do të donit të freskoheshit me një akullore kaq të veçantë?

J.GJ.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 23/07/2021 02:09

    Besoj dhe <<nenprodukti>> qe do prodhosh pas disa oresh,ose te nesermen, (duke supozuar qe nuk je laktoze intolerant) duhet te kete grimca ari 23 karat dhe duhet te vleje te pakten nja 500 $.Edhe ai duhet te jete <<nenprodukti>> me i shtrenjte ne bote,apo jo?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e ministrisë së Shëndetësisë, reagon SPAK: Operacioni vijon

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e ministrisë së Shëndetësisë, reagon SPAK: Operacioni vijon