Larg sjelljes burokratike, Yuri Kim i mban çadrën ambasadores suedeze (FOTO-LAJM)

Larg sjelljes burokratike, Yuri Kim i mban çadrën ambasadores suedeze (FOTO-LAJM)

Ambasadorja suedeze Elsa Hastad dhe ambasadorja amerikane Yuri Kim

Ambasadorja amerikane Yuri Kim shpesh herë shfaqet edhe jashtë sjelljes së një diplomatje të zakonshme.

Këtë herë nga Durrësi, ku ishte e pranishme në punimet për restaurimin e murit të kalasë, bashkë me ambasadoren suedeze, Elsa Hastad, Yuri Kim është shfaqur duke i mbajtur çadrën homologes së saj.

Duke qeshur, Kim pranon që të laget vetë në shi, teksa i mban çadrën ambasadores suedeze.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • lez biku: 10/12/2021 09:05

    dashnores...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Begaj: Akti kriminal, cënim i rëndë i rendit dhe sigurisë së Kosovës

Vrasja e policit në veri, Begaj: Akti kriminal, cënim i rëndë i rendit dhe sigurisë së Kosovës