Largimi i Brahas nga LSI te PS, Çuçi: I dashur Vangjel Tavo, e shoh që të paska dhembur

Ministri i brendshëm, Bledi Çuçi nuk e ka lënë pa një përgjigje ish- deputetin e LSI-së, Vangjel Tavo, lidhur me largimin e deputetes Ediola Braha.

"I dashur Vangjel, e shoh që të paska dhembur kalimi i Ediolës tek PS përderisa reagove vetëm për atë dhe nuk të bëri përshtypje kalimi këtë të shtunë i të gjithë strukturës së LSI të Lunxhërisë tek PS..... por e kuptoj pse. Gjithsesi, nuk është faji im që u katandis në këtë derexhe lista e LSI në 2017; Ediola te PS dhe ti tek PD. Miqësisht"


Lajmi kryesor:

S'ndalet 'hemoragjia', deputetja e opozitës në Kuvend i bashkohet PS! Vangjel Tavo: Ishte e juaja me kohë! Bledi Çuçi: Sa të paska dhembur


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?×

Lajmi i fundit

John

Spanjë , shkatërrohet banda italo-shqiptare, sekuestrohen 300 kg kanabis