Largohen nga selia blu Duka e Mediu

Vetëm pak minuta ka zgjatur takimi i dytë në selinë blu mes Agron Dukës dhe Fatmir Mediut që zhvilluan me Lulzim Bashën. Duka dhe Mediu u shfaqën në selinë blu pas takimit me Nard Ndokën, i cili nuk ka pranuar ende të firmos marrëvehsjen, pasi mendohet se është i pakënaqur për pozicionimin e tij në listë në qytetin e Shkodrës.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?×

Lajmi i fundit

John

Identifikohen 7 nga 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci, mes tyre humbën jetën nënë e bijë