Ledri Vula realizon ëndrrën e vogëlushes për festa...

Ledri dhe Nika

Ledri Vula ia ka plotësuar dëshirën një vogëlusheje e cila kërkuar që ta takonte për festa.

Në shumicën e rasteve, fëmijët kërkojnë lodra për festa, por për vogëlushen ëndrra më e madhe ishte të takonte Ledrin.

Ajo i ka shkruar një letër Babagjyshit të Vitit të Ri, ku shprehte dëshirën që të takojë Ledri Vulën.

Ledri ka takuar Nikën dhe madje kanë bërë foto bashkë, ndërsa ai ka ndarë me ndjekësit e tij edhe letrën që ajo ka shkruar.

Reperi shkruan: “Fëmijë silluni mirë. Të gjithë dëshirat do t’ju realizohen!”.

Letra e Nikës

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë