Lefter Maliqi konteston zgjedhjet: Nuk i  pranoj, më janë grabitur votat

Kandidati i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi konsteston rezultatin e zgjedhjeve duke pretenduar se i janë grabitur votat. Ai shkruan se votat e tij janë blerë dhe manipuluar.

“Unë, në respekt të vullnetit tuaj, nuk i pranoj këto zgjedhje, kurrë dhe pikë. Votat e mia janë grabitur, janë blerë, janë manipuluar, nga krimi dhe mafia,për mua jo vetëm në qarkun Berat por ne gjithë vendin,diçka e tmerrshme fshihet. Rezultati i deritanishëm është skandaloz dhe i pavërtetë. Mbetem më i forte se kurrë, besoj që e vërteta do të zbardhet, dhe ndëshkimi do të jetë i rëndë. Vazhdoj me kokën lart dhe me besim në Zot, drejt sfidave reale me fitore kundër krimit, drogës dhe mafies”, shkruan Maliqi në facebook.

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento

Komente

 • robi: 26/04/2021 14:17

  Lefter hunderr maliq kokexhufka , i biri i babait te teqese se kulmakut ne koshin e plehrave te politikes,,,

  Përgjigju
 • tgrfed: 26/04/2021 13:27

  i shkreti lefteros lefterisi, yyyyt bagti

  Përgjigju
 • Euklid Sollaku: 26/04/2021 12:04

  I pa fityr, kisht te jep vota ty mor hurma me prov

  Përgjigju
 • Jok: 26/04/2021 11:33

  Prova, prova, zoteri, meqe keni punuar edhe ne polici.

  Përgjigju
 • Ela: 26/04/2021 11:29

  Mo ty gomar te degjoj Monika?85-90 deputet ,jemi fitues ha ha ha.po keshtu kur zgjedh idiotet.lene mo se ajo eshte nje pronvinciale e bere me para,e harroi ajo qe njerezit raskapiten dhe zonja na bente fest per ditlindjen e likes me paret tona ftoi 600 ,veta,por budallenj jo tu kishim vene flaken ate dite,po rine te frikosur

  Përgjigju
 • Drini: 26/04/2021 11:28

  Lef sa te duah more lefter , po ka ikur koha e maliqerve. Keshtu qe ske gje tjeter ne dore vetem te lefesh, ham ham ham ham

  Përgjigju
 • Gezimi: 26/04/2021 11:14

  Jasu leto Mir u pads him ne zgjedhjet e tjera

  Përgjigju
 • Trap berati: 26/04/2021 10:44

  O zoti lefqen,Eshte e fresket ,E sapobere.Haje,te bente mire.Nuk eshte e tjetersuar

  Përgjigju
 • CaBone: 26/04/2021 10:33

  Duhet te anullohen zgjedhjet ne te gjith Shqiprin dhe Lefi te mari 140 Mandate i vetem. Ska nevoj parlamenti Shqiptar me ahum se Lefin

  Përgjigju
 • Kistra: 26/04/2021 10:32

  Shko mbytu ndyresire!

  Përgjigju
 • kokelopa: 26/04/2021 10:15

  Ti ke njevote te tjerat jane te qytetareve.Po qe se te kane grabitur tenden ankohu po besoj nje vote e ke marre.

  Përgjigju
 • Amos: 26/04/2021 10:12

  Aman o Lefter djali pranoji se po nuk i pranove ti nuk ha hahet buka, aman se kam frik se do te te degjoj dhe Luli me Monen e do bejne si ty

  Përgjigju
 • Tutu: 26/04/2021 09:57

  Po nuk i nohu Lefteri.. nuk i njeh as USA...

  Përgjigju
 • Tender: 26/04/2021 09:57

  Nqs ti kane blere dmth qe te kane shitur per dike qe ka paguar me shume se ti Nqs ti kane tjetersuar bej kallzim dhe rinumerohen prape kutite ku ke votuar Ose deklaro qe ke blere kaq vota dhe te mungojne kaq, por kjo nuk quhet e vjedhur por e futme dikush ka shitur voten me shume se nje here

  Përgjigju
 • Like: 26/04/2021 09:54

  Ngele pa kocke per te lepire, shko te lulka te japi ndonje se mona surrat kali nuk do kete per vete. O jashteqitje te kombit do te shkoni te gjithe perpara drejtesise

  Përgjigju
 • Hahaha: 26/04/2021 09:44

  Shum kriz lefteri

  Përgjigju
 • veshgjati jethundrak i tredhur: 26/04/2021 09:19

  Ky eshte veshgjate dhe njethundrak i tredhur, nuk ka lidhje me njeriun

  Përgjigju
 • Redi: 26/04/2021 09:16

  Ske si i pranon zgjedhjet ti Lefo,ngele pa pune tani.Medet ky popull ça tipash ka pas deputet

  Përgjigju
 • Goni: 26/04/2021 09:08

  O Lefi pse ben ham ham apo nuk po foton keshtu eshte kur e luan bythen sa majtas djathtas

  Përgjigju
 • Lui: 26/04/2021 09:06

  Pir..,pir.. se lirohesh ore Lefter.

  Përgjigju
 • Berisha dhe fara e mutit qe mbolli ne PD!: 26/04/2021 09:05

  Kush ti grabiti o Kokelope!

  Përgjigju
 • Beni: 26/04/2021 09:04

  Ik mor debil.

  Përgjigju
 • Miti: 26/04/2021 09:00

  Shko bli nje kope me dhi dhe merru me blegtori se te shkon.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Identifikohen 7 nga 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci, mes tyre humbën jetën nënë e bijë