Levandovski humb ndeshjen me
Barçën, Arjen Roben mbyll sezonin

Levandovski humb ndeshjen me<br />Barçën, Arjen Roben mbyll sezonin
Problemet për Bayernin nuk kanë të sosur këtë edicion, pasi dëmtimet vazhdojnë. Në kulmin e edicionit, pas eliminimit nga Kupa e Gjermanisë, Bayern nuk do të ketë Arjen Roben dhe Robert Levandovskin në gjysmëfinalet e UEFA Champions League ndaj Barcelonës.
 
Roben pësoi një tërheqje muskulore në pulpë dhe sezoni mund të konsiderohet i mbyllur, ndërsa sulmuesi polak ka pësuar një frakturë ne nofull dhe është e sigurt mungesa e tij në ndeshjen e parë ndaj katalanasve. Sipas të gjitha gjasave do të mungojë edhe Alaba, teksa rikthimet e vetme janë të Riberisë dhe Shvainshtager.

d.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Ndahet nga jeta 'Nona Tirona' në moshën 102-vjeçare, bashkëshortja e futbollistit të njohur Selman Stermasi

Ndahet nga jeta 'Nona Tirona' në moshën 102-vjeçare, bashkëshortja e futbollistit të njohur Selman Stermasi