Lëvizje në Policinë e Shtetit/ Largohet drejtori në Durrës, në vendin e tij ish-komandanti i RENEA-s

Lëvizje në Policinë e Shtetit/ Largohet drejtori në Durrës, në vendin e tij ish-komandanti i RENEA-s

Alfred Çepe

Lëvizje në Policinë e Shtetit!

Burime për Report Tv bëjnë me dije se është larguar nga detyra Drejtori i Policisë së Qarkut Durrës Alfred Çepe. Çepe  ka marrë një tjetër post në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, e ndërsa në vendin e tij është emëruar Lorenc Shehu. Ky i fundit ka qenë më herët komandant i forcave RENEA.

Kjo lëvizje, vjen vetëm pak ditë pas disa lëvizjeve të tjera në Polici që Lezhë, Durrës si dhe në Tiranë.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Vranë dhe dogjën Menduh Kurtdedën në 2017-n, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim nënë e bir dhe bashkëpunëtorin e tyre

Vranë dhe dogjën Menduh Kurtdedën në 2017-n, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim nënë e bir dhe bashkëpunëtorin e tyre