Lezhë/ Aksident në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit, 'Audi' përplaset me shtyllën e ndriçimit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në aksin Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit.

Një automjet ‘Audi’ është përplasur me shtyllën e ndriçimit të rrugës, por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

Ndërkohë policia nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

G.K/S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Lufta/ Wall Street Journal: Vetëm 50 pengje izraelite janë gjallë! OKB: Mijëra familje në Gaza pa ushqim, hanë 1 vakt në 2 ditë

Lufta/ Wall Street Journal: Vetëm 50 pengje izraelite janë gjallë! OKB: Mijëra familje në Gaza pa ushqim, hanë 1 vakt në 2 ditë