Lezhë, Drejtori i Shërbimit
Social fushatë me PD-në/FOTO

Lezhë, Drejtori i Shërbimit<br />Social fushatë me PD-në/FOTO
Drejtori i Sherbimit Social në Bashkinë Lezhë, Jak Pjetri, në fushate të Partisë Demokratike.

Në këto foto Pjetri është duke bërë propagande që të votohet PD.

drejtori lezhe
(Drejtori i Shërbimit Social në Bashkinë Lezhë, Jak Pjetri)

Denoncimi është bërë nga Za Lart.

Ai ka marrë pjesë në takimin elektoral të kandidatëve të kësaj force politike me komunitetin Rom dhe Egjiptian në Lezhë./Za lart

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median

Operacion në zhvillim e sipër, SPAK 20 masa sigurie në lidhje me inceneratorin e Tiranës! Masa për kompanitë guackë, dyshohet edhe për 2 të lidhur me median