Lidhi në derën e makinës dhe tërhoqi kecin gjatë ecjes, vihet nën hetim 58-vjeçari në Tiranë (VIDEO)

Një 58-vjeçar është vënë në hetim nga policia e Tiranës pas publikimit të një videoje, pasi kishte lidhur një kec në makinën e tij dhe e tërhiqte teksa este na makinë. 

Video u publikua në rrjete sociale, veprimin e pazakontë që ndodhi në rrugët e Tiranës, ku një kec i lidhur po tërhiqej dhe po mundohej të vraponte në ritmin që ecte makina.

Në pamje duket teksa keci vraponte dhe makina që ecte shpejt e tërhiqte. Pasi u njoftua për këtë rast policia ka ndaluar shoferin e makinës, i cili nuk kishte mungesë dokumentacioni dhe nuk kishte patentë.
58-vjeçari Xh. M, është vënë nën hetim dhe është gjobitur për qarkullimin pa lejen e drejtimit.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Spanja kërkon sot trofeun e katërt, Anglia historinë! Gjithçka duhet të dini për finalen e Europianit

Euro 2024/ Spanja kërkon sot trofeun e katërt, Anglia historinë! Gjithçka duhet të dini për finalen e Europianit