Linda Halimi tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj (FOTO)

Linda Halimi tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj (FOTO)

Këngëtarja Linda Halimi u bë nënë për herë të parë vetëm para disa javësh. Kaimana është fryt i dashurisë së këngëtares me reperin e njohur amerikan, Davon Edwards.

Linda u pa në superformë madje i është kthyer dhe punës ku e ka shoqëruar dhe vogëlushja e saj. Tashmë linda ka ndarë foto për herë të parë të bebes së saj kur ishte vetëm dy javëshe. Kaimana ka që tani një faqe të sajën në instagram për të gjtihë adhuruesit.

Vogëlushja duket aq e ëmbël në fotot e saj të para.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Anthony Joshua v Jermaine Franklin: Britaniku rikthehet në rrugët e fitoreve me fitore unanime të pikëve

Anthony Joshua v Jermaine Franklin: Britaniku rikthehet në rrugët e fitoreve me fitore unanime të pikëve