Brad Pitt pa bluze dhe de Ramon topless, fotografohen nga arratisja romantike në Meksikë

Brad Pitt pa bluze dhe de Ramon topless, fotografohen nga arratisja romantike në Meksikë

Brad Pit dhe ines de Ramon

Brad Pitt dhe partnerja e tij, Ines de Ramon po shijojnë romancën e tyre në Meksikë. Dy emrat më të përmendur për momentin, e kanë nisur muajin janar me “zhveshje” dhe duke u larguar nga temperaturat e ftohta. Në fotot e marra nga Page Six, ylli i Hollivudit dhe partnerja e tij shijojnë një ditë me diell në pishinë gjatë një arratisjeje romantike në Cabo, Meksikë. Çifti i ri u ul krah për krah në shezlongët përballë, me de Ramon e cila ishte topless.

Aktori, i cili mbushi 59 vjeç muajin e kaluar, po shijon pushimet e tij ku në foto duken linjat e tonifikuara dhe shumë tatuazhe. Pitt dhe de Ramon kanë qenë të pandarë kohët e fundit, pasi janë parë së bashku shumë herë gjatë dy muajve të fundit.

Dyshja thuhet se filloi të takohej në nëntor kur morën pjesë në një koncert Bono në Los Angeles. Aty paparacët i kapën të kapur për dore.

Të dy mbërritën në vend së bashku përpara se të takoheshin me Cindy Craëford, Rande Gerber dhe Sean Penn.

1/2
F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

 'New York Times': Shqipëria po i bën rivalët të djersijnë në 'Grupin e Vdekjes'

'New York Times': Shqipëria po i bën rivalët të djersijnë në 'Grupin e Vdekjes'