VIDEO/16 minuta lojë, Ekuadori ndëshkon Katarin! Goli këtë herë është i rregullt

VIDEO/16 minuta lojë, Ekuadori ndëshkon Katarin! Goli këtë herë është i rregullt

Festa e Ekuadorit

Enner Valencia shënon golin e parë në Botërorin 2022. Ekuadori ka gjetur avantazhin nga pika e bardhë e panalltisë pas 16 minutave lojë.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Nikolla pret Sekretarin për Marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizatat Ndërkombëtare të Vatikanit! Imzot Gallagher: Shqipëria ecën në drejtimin e duhur

Nikolla pret Sekretarin për Marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizatat Ndërkombëtare të Vatikanit! Imzot Gallagher: Shqipëria ecën në drejtimin e duhur