VIDEO/ Ekuadori mbyll llogaritë pas 31 minutave lojë, i shënon golin e dytë Katarit në Botëror

VIDEO/ Ekuadori mbyll llogaritë pas 31 minutave lojë, i shënon golin e dytë Katarit në Botëror

Tifozët e Ekuadorit

Ekuadori ka shënuar golin e dytë ndaj Katarit në Botëror. Në ndeshjen e grupit A vendos dopieta e Enner Valencias. Pas një asisti të Preciado, kapiteni gjen dopietën.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri