Loja politike në ‘BBV’, Luizi ndan rolet me Kristin: Olta është ‘Tigri’, ti Kristi bëj Gridën

Loja politike në ‘BBV’, Luizi ndan rolet me Kristin: Olta është ‘Tigri’, ti Kristi bëj Gridën

Luiz Ejlli, Olta Gixhari, Kristi Aliaj dhe Maestro

Emisione televizive do shikojmë sonte dhe nesër nga banorët e ‘Big Brother’. Kjo ishte detyra e dhënë nga Vëllai i madh për banorë të cilët duhet të ndajnë rolet, duke filluar nga moderatorët te temat e tek të ftuarit.

Luizi ndihmoi Kristin për zgjedhjen e të ftuarve, në njw emision politik. Duke qenë se Kristi është në rolin e Grida Dumës, Luizi i sygjeroi që ta zgjidhte atë për rolin e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Luizi nuk harroi as Oltën për të cilën tha se do i shkonte roli i ish- ministrit Arben Ahmetaj.

‘Ti Kristi bëj Gridën, unë bëj Salianjin, Olta bën Ahmetajn, tigrin’– thotë Luizi ndërsa nuk mban të qeshurën.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!