Lot gëzimi dhe emocione të forta, Çiljeta surprizohet nga djemtë

Lot gëzimi dhe emocione të forta, Çiljeta surprizohet nga djemtë

Çiljeta ka marrë një nga surprizat më të mëdha që nga momenti që është bërë pjesë e Ferma VIP.

Këtë mbrëmje brenda fermës i kanë futur brenda fermës dy djemtë e Çiljetës, Fernandon dhe Bekon.

Çiljeta u duk mjaft e emocionuar, dhe përqafimi i nënës me fëmijët e saj ka qenë shumë emocionues për publikun.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • tini: 13/04/2024 00:10

    kush eshte babai i ketyre femijeve ciljeta,,pse nuk e tregon..

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Trupat speciale mbi godinën, momenti i parë pas ekzekutimit të atentatorit të Trump

FOTOLAJM/ Trupat speciale mbi godinën, momenti i parë pas ekzekutimit të atentatorit të Trump