‘Ring Center’ feston 2 vjetorin, të
ftuar special dhe dhurata për blerësit

‘Ring Center’ feston 2 vjetorin, të<br />ftuar special dhe dhurata për blerësit
Kjo fundjavë ka pasur festë në RING me rastin  e 2 vjetorit të Qendrës Tregtare.
 
Aktivitete speciale me numra akrobacie, numra magjike dhe lojëra për fëmijë kanë shoqëruar ditën e djeshme në RING; aktivitete që vazhduan gjatë gjithë ditës dhe paditje e djeshme kishte të ftuar speciale si NRG Band, trupa e baletit te Albi Nako Dance dhe Eneda Tarifa.
 
Ring ka rezervuar lojra dhe dhurata për të gjithë klientët.
 
Festa do të kulmojë sot me paradën e maskoteve dhe të ftuarit speciale Ermal Mamaqi dhe Alban Skënderaj. Dhurata që RING ka rezervuar për klientët me rastin e 2 vjetorit janë Uljet deri në 70% në të gjitha dyqanet; ulje të cilat do të vazhdojnë deri të dielën, me datë 21 Maj.
 
RING ofron mbi 70 marka ndërkombëtare dhe larmishmëri shërbimesh; si ambiente argëtimi për fëmijë, jogurteri, fitness, piste patinazhi, kinema etj. Gjatë këtij viti qendrës do të shtohen marka të reja dhe ekskluzive për tregun vendas, duke i ofruar klientëve të saj larmishmëri zgjedhjesh.

Në 2 vite RING është vizituar nga mbi 6 milion vizitorë.

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan