Luftë me dallgët e detit të trazuar/ Pa ndjenja në barelë, momenti kur dërgohet në spital një nga anëtarët e familjes në Vlorë (VIDEO)

Ky është momenti kur një nga pjesëtarët e familjes Rama është dërguar në spital. Ai ndodhet në gjendje të rëndë, pasi prej disa orësh ka luftuar ne dallgët e detit të trazuar mëngjesit të sotëm. Në spital janë dërguar edhe dy anëtarët e tjerë të familjes, teksa nuk ka ende asnjë gjurmë për gruan Tefta.

 


Lajmi kryesor:

Himarë/ Familja del për të mbledhur rrjetat e peshkimit, i zë furtuna në det! Shpëtojnë burri me dy djemtë...gjendet e mbytur pas disa orësh gruaja (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Spanja kërkon sot trofeun e katërt, Anglia historinë! Gjithçka duhet të dini për finalen e Europianit

Euro 2024/ Spanja kërkon sot trofeun e katërt, Anglia historinë! Gjithçka duhet të dini për finalen e Europianit