Luiz Ejlli bisedon me Kiarën: Duhet t'i nxjerr banorët nga shtëpia një nga një! Janë pengesë që të jem me ty

Luiz Ejlli bisedon me Kiarën: Duhet t'i nxjerr banorët nga shtëpia një nga një! Janë pengesë që të jem me ty

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Luiz Ejlli po qëndronte i përqafuar me Kiarën, të cilës i thoshte se do t’i nxjerrë të gjithë banorët  nga shtëpia një e nga një.

Luizi e puthte dhe i thoshte se i sheh si pengesë që duhet të kalojë, për të qenë me të.

“E di si i shoh unë këta, i shoh si pengesë për të qenë me ty, kështu që do i kaloj se s’bën. Ti kaloj këta dhe pastaj jam Luizi jot përgjithmonë”, tha Luizi.

Luizi i ka thënë Kiarës se do të dalë nga shtëpia nëse ajo e humb nominimin me Oltën, por moderatorja është përpjekur ta bindë që të qëndrojë për të marrë fitoren për të dy.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Mino: 24/03/2023 07:25

    Kush je ti mo byth qi** qe doti nxjerrish banoret nje nga nje?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 24/ ‘Për pak sa s’më ndaloi zemra kur u bë goli’ tifozët shqiptarë flasin për Report tv pas ndeshjes me Italinë: S’kemi pse dorëzohemi

Euro 24/ ‘Për pak sa s’më ndaloi zemra kur u bë goli’ tifozët shqiptarë flasin për Report tv pas ndeshjes me Italinë: S’kemi pse dorëzohemi