Luiz Ejlli do të jetë opinionist në Big Brother

Luiz Ejlli do të jetë opinionist në Big Brother

Prezenca e tij në formatin e famshëm “Big Brother VIP” është përfolur prej kohësh, ndërsa burime ekskluzive për Iconstyle bëjnë me dije se Luiz Ejlli do të ketë rolin e opinionistit.

Ai s’do të jetë “vëllai i madh” i produksionit, por “vëllai i madh” që do të gjykojë sipas opinioneve të tij, lojën e konkurrentëve që do të marrin pjesë në reality-show.

Ende nuk dihet kush do të jetë krah Luiz Ejllit në pozicionin e opinionistit tjetër, ndërsa rrjeti gjithashtu “zien” për moderatorin që do ta drejtojë këtë vit emisionin, mes dy emrave të lakuar; Arbana Osmani dhe Ledion Liço.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • AJLA: 30/12/2023 20:29

  po bravo shyqyr qe do e kemi luizin qe do te na beje me e pa prap bigun. urime luiz.

  Përgjigju
  • Nora: 31/12/2023 06:32

   A mortja ju me gjithe Luizin. Turp te vihet opinionist , o zot c’behet ne kete vend .

 • Sondazhi i ditës:

  Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Presidentja e Sllovenisë në Kuvend: Tregtia mes dy vendeve është duke u rritur

Presidentja e Sllovenisë në Kuvend: Tregtia mes dy vendeve është duke u rritur