Luiz Ejlli ‘luftë’ me Olta Gixharin: E shoh si sëmundje ngjitëse, i infekton të gjithë

Luiz Ejlli ‘luftë’ me Olta Gixharin: E shoh si sëmundje ngjitëse, i infekton të gjithë

Këngëtari Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari duket se i kanë shumë të acaruara marrëdhëniet mes tyre brenda shtëpisë së Big Brother. Shpesh ata janë përfshirë në debat, ndërsa Luizi ka bërë një koment për Oltën duke thënë se ajo është si sëmundje ngjitëse.

Luizi: E shoh si sëmundje ngjitëse Oltën në këtë shtëpi, si pandemi që i infekton të gjithë.
Efi: Unë jam e vaksinuar!
Amosi: Dhe cila është sëmundja?
Luizi: Një virus mo, covid, sëmundjen që ka vetë do që ta transmetojë!

Olta pak më parë komentoi edhe qëndrimin e saj ndaj Kiarës, pasi u tregua e distancuar kur kjo e fundit u rrëzua. Olta tha se nuk i afrohet më Kiarës kur është pranë saj Luizi.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

'Jemi Kombëtare e brishtë, s'kemi rritje', Rudi Vata për Report TV: Sylvinho detyrim të qëndrojë në Shqipëri, s'i siguruan një miqësore

'Jemi Kombëtare e brishtë, s'kemi rritje', Rudi Vata për Report TV: Sylvinho detyrim të qëndrojë në Shqipëri, s'i siguruan një miqësore