Luiz Ejlli pozon me Kiara Titon njësoj si me vajzën e Jozefina Topallit: Dukemi si çift i sapo fejuar

Luiz Ejlli pozon me Kiara Titon njësoj si me vajzën e Jozefina Topallit: Dukemi si çift i sapo fejuar

Luiz Ejlli me Kiara Titon dhe vajzën e Jozefina Topallit

Vitet kanë kaluar dhe të dy ecin në rrugë të ndara, por këngëtari Luiz Ejlli ka të njëjtat poza kur vjen puna te vajza që pëlqen. Në rrugëtimin e ri që ka nisur në Big Brother VIP e ka shprehur hapur pëlqimin me Kiara Titon.

Ditën e djeshme, para se të niste spektakli po qëndronin me njëri-tjetrin dhe vendosën të pozonin para kamerave. Mes fotografive donin të kishin një moment sensual, ku Kiara mori pozë por Luizi i ndryshoi pozicion duke i hedhur duart rreth trupit të Kiarës.

“Dukemi si çift i sapo fejuar”, i tha Luizi ndërsa të dy qeshën. Por nëse bën një kërkim në rrjet të Luiz Ejllit me vajzën e Jozefina Topallit del se këngëtari ka mbajtur të njëjtën pozë në kohën kur ishin të lidhur me njëri-tjetrin.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Veliaj ironizon Këlliçin dhe kujton premtimet e Bashës: Tirana s'ka parë hajër as nga tramet imagjinarë, as nga këto historitë e shportave falas në fushatë

Veliaj ironizon Këlliçin dhe kujton premtimet e Bashës: Tirana s'ka parë hajër as nga tramet imagjinarë, as nga këto historitë e shportave falas në fushatë