Luiz Ejlli publikon momentin e ëmbël me vogëlushen Luna Mari

Luiz Ejlli publikon momentin e ëmbël me vogëlushen Luna Mari

Luiz Ejlli

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito që prej momentit që vogëlushja e tyre, Luna Mari erdhi në jetë nuk kanë ngurruar që të publikojnë fragmente të vogla nga përditshmëria e tyre.

Ditën e sotme këngëtari ka publikuar në Insta Story një foto me të ëmbël me vajzën e tij.

Luizi shfaqet duke përqafuar dhe puthur Lunën, ndërsa i ka mbuluar me dorë fytyrën, për të mbajtur të fshehtë imazhin e saj.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ani: 29/05/2024 16:08

  ore talleni me keto lajme...po ky tipi per shumicen e njerezve seshte asgje vec nje kengetar tallavaje. pse na inopnoni duke e promovuar si njeri qe ka nderuat nje veper ,si nje inxhinier qe ka projektuar nje ure,apo si nje doktor qe ka shpetuar nje jete. keta duhen promovuar jo nivele qe i ndjekin vetem kalamjt dhe adoleshentet.

  Përgjigju
  • Leda: 10/06/2024 21:28

   sukur vetëm ai ka pjellë.

 • Sondazhi i ditës:

  FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës