Luiz Ejlli shtrihet në krevat dhe qan, ja si reagon Kiara Tito (FOTO)

Luiz Ejlli shtrihet në krevat dhe qan, ja si reagon Kiara Tito (FOTO)

Luiz Ejlli

Këngëtari Luiz Ejlli që është tepër aktiv brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka treguar shpesh herë se nuk i fsheh ndjenjat e tij. Mbrëmjen e shkuar po qëndronte vetëm në krevat dhe u përpoq të mbulonte fytyrën me jorgan pasi ishte duke qarë.

Pranë tij ishte Dea që e pyeti nëse kishte nevojë për diçka. Ky moment nuk ka mbetur jashtë vëmendjes së Kiara Titos, e cila la shtëpinë të shtunën pas 90 ditësh qëndrimi.

“Të dua”, shkroi Kiara dhe fotografinë e Luizit me lot në sy e shpërndau në rrjete sociale.

Postimi i Kiarës në Instagram

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Rlsa: 28/03/2023 11:17

  Na e neveritët me këtë palo rob. Kjo është dhunë verbale dhe psikologjike ndaj një femre. Ky është fenomen që haset shpesh në shoqërinë tonë dhe ne I bëjmë zë dhe like. Jemi për të ardhur keq sa të prapambetur jemi. Ky minimumi duhet penalizuar sepse faktet janë me zë dhe figurë. Nos kujtohemi kur femrat vriten ose vetëvritet dhe lajmë ndërgjegjen me një suport në rrjete sociale

  Përgjigju
 • Cuko: 28/03/2023 01:02

  Olta me Luizin si bideja dhe haleja

  Përgjigju
 • samanta: 27/03/2023 21:51

  kjara je goce shume e lige vetem famen don keshtu ke qene perhere nuk e meriton luizn.

  Përgjigju
 • Natasha: 27/03/2023 19:12

  Kiara ti je dashuria e Luizit dhe Luizi eshte djali qe po u tregon te gjitheve sa e bukur eshte te dashurosh,por ti vertet nuk dije te luaje po te mbeshtesje Luizin duhet ta beje. Qellimi i tij ishte izolimi i Oltes si femra me ligesi ne shpirt(e grisi foton tende)ndersa ti i dhe shoqeri me shume se duhej. Te uroj jete te lumtur me Luizin. Kujdesuni per njeri tjetrin. Nuk vihen gjilperat maj per maj

  Përgjigju
  • Zini ZIRA: 27/03/2023 23:09

   Bravo komenti me i vyer e kuptimplote

 • Lori: 27/03/2023 17:57

  O Kiare,a e kuptove ndopak tani qe dole."pisllikun" dhe padrejtesite e produksionit ndaj Luizit..!? Produksioni nuk la moment pa e shfrytezuar kete,qe nga "sulmi" me ane te opinionistes Zhakline per t'a etiketuar Luizin e dhunshem,deri tek kjo "nata e fundit", qe te futi ne krahet e Oltes "armikes" se Luizit,kur ajo me produksionin duken qarte qe kane bere "planin" per te te nxjerre dhe jo me votat e publikut,por te produksionit,ku padashje ndihmove dhe ti o Kiare,se "doje lirine" tende ,ne "kthetrat e hienes" dhe e nxorre keq Luizin qe donte te te mbronte duke te paralajmeruar, ndersa ti i thoshe me naivitet Luizit,se "po del shemtuar". E pra,ne momentet e fundit,produksioni perfitoi nga ky qendrim i yti per te justifikuar se ishte vota e publikut qe te nxorri,kur besoj se e ke konstatuar edhe vet tani,qe nuk eshte e vertete qe te ka nxjerre publiku. Edhe nje gje,Luizi e ka kuptuar me kohe ,se eshte super inteligjent,qe ai po "sulmohet" nga produksioni dhe po mbron Olten dhe per kete deshte edhe te dilte ,se e ka deklaruar mese njehere,qe "e ka fituar Big Brother,se ka fituar dashurine tende" dhe nese ktheu mendje ,ishte vetem dashuria qe ka per ty,se ja kerkove ngulmas qe te mos dlte,se keshtu,se ashtu. Ai vertet,nuk ka ç'te beje aty,se fituesi eshte paracaktuar nga produksioni dhe mbi te gjitha,intrigat dhe manipulimet i ben vet produksioni,ne favor te ketij apo atij dhe gjithçka ne funkson te Oltes. Gjithsesi o Kiarë,ti je nje vajze e mire ,me ca parime te shendetshme,qe i demostrove dhe aty,paçka se nuk "luftove" ti tregoje ato me zë me te fuqishem,ne komunikimin me publikun,apo t'i çoje deri ne fund,se edhe pse deklaroje se "nuk ben loje ,por dua te tregoj kjo qe jam",ne çastet e caktuara "grindjet" me Luizin ,kerkoje "hapesiren ,apo lirine" tende,per te bere dhe ti lojen tende,te cilat kane tingelluar keq dhe jo ne favor tw Luizit.Kjo do te thote ,se nuk ishe per ate loje,sepse aty duhet te jesh shume i forte dhe te tille jane dy tre aty,por Luizi eshte me i forti,ku ai mbi te gjitha perfaqeson personazhin pozitiv,qe "lufton" fort me te gjithe e kundra te gjitheve me çdo padrejtesi hapur dhe eshte unik ne qendrimin energjik ne shtepi,sepse i jep gjalleri dhe humor shtepise dhe nga ana tjeter, kemi nje Olta ,qe eshte "e forte",nga mbeshtetja qe i jep produksioni dhe perfaqeson personazhin negativ,qe promovohet si model,ku ne "luften" e saj jane intrigat,manipulimet e deri tek dhuna verbale.

  Përgjigju
  • Taulant: 28/03/2023 06:25

   Sa e paske vuajtur moj Lori për lotët e Luizit hahaha?! Ky djali model që të zhgaravit dhe shkel femrat, të ofendon, kërcënon dhe shantazhon në tv publik për një lojë. Ky që të blen dhe të shet, mundohet të të poshtërojë dhe të të uli dinjitetin. Ky që mundohet t’u bëj gropën të tjerëve, por s’ka mësuar që bie vetë brenda. Shikoni qimen në syrin e tjetrit dhe nuk shikoni traun në syrin tuaj. Ky duhet të dal jashtë se është antivlerë, modeli më i shëmtuar që njerëzit viktima bien në dashuri edhe në jetën reale… dhe përfundojnë të sakatuar, mashtruar, të vjedhur.

  • Hasani: 27/03/2023 23:41

   Oj gra, shkoni e lani ndonjë pjatë e merruni me fëmijët e në kohë të lirë shihni ndonjë dokumentar a film bashkërisht në familje. Kujdesuni për shtëpitë tuaja e jo për shtëpinë bb

  • ana: 27/03/2023 19:22

   Olta eshte nje aktore e shemtuar ne BB, ndersa Luizi mashtrues i lindur. Me nje fjale nje mut te dy. Publiku ka qejf te mashtrohet dhe argetohet. Produksionit nuk i plas as per Luizin e as per Olten apo per ndonje tjeter. Do bejne cdo marifet te mundshem per te mbajtur te karikuar audiencen se ajo ju sjell para, qe eshte qellimi lryesor dhe i vetem.

 • Ben: 27/03/2023 11:36

  boll i bet reklame ketyre degjenerata se u tervuan njerezit po vrasin njerez tani .abandonojini kto plehra.

  Përgjigju
  • Komentuesi: 28/03/2023 09:21

   O handikap Njerezit nuk po vrasin per keto por per pasurite Pronaret e Tch jane ne gjyqe dhe levizin me eskorte Pse nuk e bene transparente shitjen e tch qe e kishin shitur qe ne janar 2023 kjo qe te Mos merrej vest nga pronaret e tjere me te cilen ishin ne procese gjyqesore Nuk fret njeri per bb Mos u merrni me pune qe jane me te medha se truri juaj Ky slum eshte slum per pasuri dhe as per fjalen e lire e as per bb

  • tirane: 27/03/2023 12:48

   Po shohin njerzit deri ku arrin poshteria e manipulimi i produksionit te top channnel

 • Sondazhi i ditës:

  A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League