Luiz, Kristi dhe Maestro/ Ja cili është banori që u largua nga "BBVA"

Luiz, Kristi dhe Maestro/ Ja cili është banori që u largua nga

Në nominim ishin Luizi, Kristi dhe Armando, por banori që la shtëpinë e "BBVA", duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh është Armando Kllogjeri.

Largimi i Armaldos ka shkaktuar mërzitje tek Olta e cila shpërtheu në të qara.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri