Luizi këshillon Oltën: Keisin mos e përdor për lojën kundër Kristit, mendo për familjen e saj

Luizi këshillon Oltën: Keisin mos e përdor për lojën kundër Kristit, mendo për familjen e saj

Duke qenë Kristi dhe Keisi i kanë dhënë fund marrëdhënies, Olta tashmë ka terrenin e lirë të akuzojë Kristin se e ka shfrytëzuar Keisin. E kështu ka bërë.Ndërsa Luizi ka këshilluar Oltën që të mos përdorë Keisin.

Mëngjesin e sotëm ajo nisi me akuza ndaj Kristit, deri në momentin që bisedoi me Luizin. Ky i fundit, e mori veçmas pranë pishinës dhe e këshilloi që të mos e përmendë më Keisin, pasi preken familjarët e saj, e sidomos Sabiani. Për çudi, Olta ia dëgjoi këshillën.

Biseda mes tyre:

Luizi: Vije veten në vend të tij. Dëgjon në lajme që Kristi ia ka shfrytëzu vajzën, se del keq. Mendo për ato prindër që janë duke e parë. Nuk është objekt.

Olta: Jo nuk është puna aty, ai ka gënjyer që ka një marrëdhënie me atë jashtë.

Luizi: E di po nuk është mirë me ja zgjat. Nuk po them për Kristin për mëshirë, atij bjeri sa të mundesh. E them për Keisin. Mos e përmend. Për respekt.

Olta: Do dali ai, ia kisha rujt për ditën e fundit.

Luizi: Keisin mos e përdor, se është gjynah, Keisi vetë dhe familja.

Olta: Dhe ti mos e përdor, mos më manipulo mua kështu.

Luizi: Atij bjeri sa të duash.

Olta: E mbylla, e mbylla.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sot festohet Kurban Bajrami, Begaj uron besimtarët myslimanë: Gëzuar për shumë vjet

Sot festohet Kurban Bajrami, Begaj uron besimtarët myslimanë: Gëzuar për shumë vjet