Luizi ndihet keq, Kiara i qëndron afër dhe kujdeset për të! Armaldo: Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother (VIDEO)

Luizi ndihet keq, Kiara i qëndron afër dhe kujdeset për të! Armaldo: Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother (VIDEO)

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big Brother VIP Albania pati dinamika të shumta. Një tjetër debat u zhvillua mes Efit dhe Oltës dhe më pas publiku fitues Luizin dhe Tean në sfidën e “Big Brother Talent Show”.

Pas, spektaklit kishte edhe të tjera ngjarja që ndodhën në orët e vona të natës, Luizi që njihet për energjinë e tij për të dhuruar atmosferë nuk ka vepruar njëjtë.

Në një moment ishte Armaldo ai i cili iu afrua duke i thënë: “Po u sëmure ti u mbyll Big Brotheri”.

Kiara siç duket tregoi një përkushtim më të madh pasi është kujdesur që t’i qëndronte pranë në raste se kishte nevojë për ndonjë gjë.

 

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • KETRIN: 30/01/2023 12:58

  e meriton kampjoni luiz eshte yll.

  Përgjigju
  • Vin: 30/01/2023 13:11

   ky Koker maloku me kte publik injorantesh .ky esht arnautistani

 • Sondazhi i ditës:

  Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Amazon do të shkurtojë edhe 9.000 vende tjera të punës

Amazon do të shkurtojë edhe 9.000 vende tjera të punës