Luizi nervozon Oltën: Njëri nga 'ushtarët' e tu të tradhtoi

 Luizi nervozon Oltën: Njëri nga 'ushtarët' e tu të tradhtoi

Big Brother Vip 2

Luizi dhe Olta, paçka se në shumicën e rasteve debatojnë me njëri-tjetrin, publiku dëshiron t’i shoh bashkë për shkak të lojës. Kësaj radhe ishte përsëri Luizi, i cili i tha Oltës se ajo po tradhtohet nga pjestarët e “grupit” të saj, ose siç i quan ai “ushtarët “ e saj.

Këto ngacmime kanë nisur që prej mbrëmjes së kaluar, ku Olta votoi kundër daljes së Luizit dhe Efit nga dhoma e izolimit, ndërsa Bjordi votoi pro.

Pikërisht kjo zgjedhje e Bjordit, shtyu Luizin që të hedhë ‘kunja’ ndaj Oltës. Ky i fundit madje i tha Kristit, se ai nuk jeton dot pa të, në shtëpinë e Big Brother.

 

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Vjen ora e Kristjan Asllanit, dëmtohet titullari i Interit

Vjen ora e Kristjan Asllanit, dëmtohet titullari i Interit