Luizi paralajmëron largimin nga Big Brother: Do bëj gati valixhet bashkë me Kiarën! E kotë të qëndroj pa të

Luizi paralajmëron largimin nga Big Brother: Do bëj gati valixhet bashkë me Kiarën! E kotë të qëndroj pa të

Luiz Ejlli

Një sfidë e fortë mes Kiara Titos dhe Olta Gixharit do të zbulojë se cila prej tyre do të triumfojë në nominimin kokë më kokë në Big Brother. Por Luiz Ejlli ka paralajmëruar se do të largohet nga shtëpia e BBV nëse eliminohet e dashura e tij.

Luiz Ejlli u shpreh se do të bëjë gati valixhet dhe do të largohet nëse eliminohet. Ai u shpreh se nuk i intereson nëse ka biletë kthimi.  

“E kam dashur këtë lloj nominimi, mu plotësua ëndrra. Ose largohet Olta Gixhari nga kjo shtëpi në këtë mënyrë, ose nuk largohet ndryshe, duke marrë parasysh se është kokë më kokë me Luizin dhe Kiarën, jo vetëm me Kiarën. Nëse ndodh e kundërta, sepse nuk e di sa mbështetës kemi jashtë, por nuk e them as presion edhe as për mosrespekt ndaj këtij formati. Nëse del Kiara të shtunën, do bëj gati valixhet së bashku me të, dhe do dal me të, pak rëndësi ka nëse ka biletë kthimi, unë nuk kthehem më nëse del Kiara. Është e kot të qëndroj kur nuk arrijnë mbështetësit e neve të dyve për të nxjerrë Oltën”, tha Luizi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ani: 23/03/2023 21:15

  ishalla del kjara se ka bezdisur gjithe miletin me shtirjen e saj.

  Përgjigju
 • tao: 22/03/2023 16:02

  Boll o ari na hape barkun si telenovelat indiane. Dua ta nxjerrin Kiaren te shohim cfare do besh, sa burre do jesh ta mbash llafin.

  Përgjigju
 • Vin: 22/03/2023 11:39

  obobo mos ik se do vrasin veten arnautet se skan me ça argetohen kaq te varfer jan nga truri.

  Përgjigju
 • Shkodrani: 22/03/2023 11:08

  O Luiz budallai,vazhdo lojën e mos bej deklerata,Kiara po përfiton nga ti,nuk te gjen gje pa te nje muaj,apo ke frike se ta rrëmbejnë ish te dashurit qe jane te shumte

  Përgjigju
 • ames: 22/03/2023 09:39

  ishalla del olta. se po doli luizi nuk shikohet me.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit