Luizi refuzon ftesën e Jorit: Jam i martum! Provokon modelja: E bën me intrigante

Luizi refuzon ftesën e Jorit: Jam i martum! Provokon modelja: E bën me intrigante

Luizi dhe Jori

Shakatë dhe batutat nuk kanë munguar në shtëpinë e Big Brother. Jori dhe Luizi janë dy personazhë “pa filtra” dhe nuk i lënë pas as ngacmimet me njëri-tjetrin. Modelja e ka ftuar që të ikin bashkë në lavanteri, por ky i fundit nuk ka pranuar sepse tashmë është i martuar. 

Pjesë nga diskutimi: 

Jori: O Luigi, hajde me mu në lavanteri

Luizi: Jam i martum, mos ma merr për refuzim, je yll, je e bukur, të ka fal të ka pikturu zoti, po jam i martum.

Jori: Petrit, Petrit e di…

Luizi: Për mu je yll e bukur e tanat, por jam burrë i martum. E vlerësoj shumë ftesën, aq më tepër në lavanteri, me lavatriçe ndezë.

Jori: E bën më intrigante

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

‘Gërdeci’/ Sot seanca në GJKKO, SPAK pritet të japë pretencën për Fatmir Mediun

‘Gërdeci’/ Sot seanca në GJKKO, SPAK pritet të japë pretencën për Fatmir Mediun