Luizi u zotua se do largohet nëse del Kiara, Arbër Hajdari e sheh si hipokrizi: Si vonë u kujtua për fushatë ndaj partneres

Luizi u zotua se do largohet nëse del Kiara, Arbër Hajdari e sheh si hipokrizi: Si vonë u kujtua për fushatë ndaj partneres

Kiara dhe Luizi

Opinionisti Arbër Hajdari, ka folur në lidhje lojën e këtij edicioni krahasuar me atë të një viti më parë. Ai foli edhe në lidhje me deklaratën e Luizit “që do të largohet nga shtëpia nëse do të eliminohet Kiara. Ai e sheh si hipokrite krahasuar me deklaratat e mëparshme të tij.

“Shfaqi një strategji të re, në një farë forme edhe agresive si lojë, gjë që ka ftuar edhe banorët e tjerë të përshtaten. Këtë vit banorët bëjnë një lojë më individuale. Nuk jam dakord me deklaratat ekstreme, Luizi duhet të shihte se si e sheh publikun në këtë televotim. Është po i njëjti Luizi që para dy javësh thoshte që unë do të fikë dritat e kësaj shpie. Mendoj që Luizi u kujtua shumë vonë që të bëjë fushatë për Kiarën”, tha Arbër Hajdari.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

I arrestuar për shpërdorim detyre, Report Tv siguron foton ekskluzive të Vangjush Dakos në GJJKO

I arrestuar për shpërdorim detyre, Report Tv siguron foton ekskluzive të Vangjush Dakos në GJJKO