Luizit i dhurohet ‘luani’ në Prishtinë, Olta se lë pa komentuar

Luizit i dhurohet ‘luani’ në Prishtinë, Olta se lë pa komentuar

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari

Premiera e filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’ këtë mbrëmje u zhvendos në Prishtinë. Ata që tërhoqën vëmendje ishin sigurisht protagonistët e filmit, Luiz dhe Olta.

Duket se as ‘puthja’ nuk i paska ftohur ‘gjakrat’ mes tyre,  pasi në një moment teksa po kalonin në tapetine kuq ku gjetën kohën të përshëndeteshin edhe me fansat, këta të fundit i dhurojnë Luizit një bluzë me figurën e ‘Luanit’, teksa Olta e cila kalon aty  pranë nuk kursehet dhe e lë një koment, pasi e quan ‘mace’.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump