'Lulet e blirit' në pedonale krijojnë shtresë të rrëshqitshme, një grua dërgohet në spital! Bashkia e Shkodrës urdhëron ndalimin e lëvizjeve me biçikleta

SHKODËR- Lulet e blirit dhe uji në shëtitoren “Kolë Idromeno” në Shkodër kanë krijuar një terren të rrëshqitshëm, duke u shndërruar në një burim aksidentesh. Më e fundit, është lënduar një grua e cila është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Shkodrës

Pas këtyre incidenteve kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse për të larë të gjithë pedonalen, duke e pastruar.

Ndërkohë, mësohet se Policia bashkiake ka njoftuar ndalimin e lëvizjeve me biçikleta për qytetarët.

B.K./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

I dënuar për prodhim e shpërndarje të materialeve pornografike, arrestohet me qëllim ekstradimi në Gjermani 27-vjeçari në Tiranë

I dënuar për prodhim e shpërndarje të materialeve pornografike, arrestohet me qëllim ekstradimi në Gjermani 27-vjeçari në Tiranë