Luli lë nam, tallet me tropojanët, ja si u drejtohet

Kreu i Partisë Demokratike është ndalur sot në qendër të Tropojës, i hipur mbi një poltron ka nisur të flasë i rrethuar nga dhjetëra militantë të PD-së.

Një video e publikuar nga dega e Partisë Demokratike në Tropojë vihet re se Basha u është drejtuar me një gjuhë tallëse qytetarëve. ‘Tropojsa dhe tropojse’ u është drejtuar Basha qytetarëve tropojanë. (Lexo.al)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ca esht ky si puna e princ vidit i huj: 19/04/2021 11:14

  Pse i bini me qaf. Ai esht hollandez dhe nuk e di se nje nga Tropoja esht tropojan jo tropojs. Edhe fline tropojane filloi ta gojos ne Kukes.

  Përgjigju
 • Kasem gahinji: 18/04/2021 21:38

  Nuk eshte per tallje. Por nuk mund tu drejtohet tropojane dhe tropojane sepse duket sikur i fyen-"trapa jane dhe trapa jane"

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë