Macja ‘Stepan’,fenomeni i Instagramit dhe Tik-Tokut merr çmimin e rëndësishëm (VIDEO)

Macja e famshme Stepan, llogaria e së cilës në Instagram ka 1.2 milionë ndjekës, ndërsa në Tik-Tok 18.3 milion, u detyrua të ikte me pronarin e tij nga shtëpia e tyre në Kharkiv kur Rusia filloi të bombardonte qytetin. 

Aktualisht ajo së bashku me pronarin e saj ndodhen në Francë dhe deri më tani kanë mbledhur 7 000 paund të dedikuara për t’i ardhur në ndihmë  kafshëve të prekura nga lufta në Ukrainë.

Së fundmi macja nga Kharkivi ka fituar çmimin “World Influencers and Bloggers Awards”.

Macja e njohur në Tik-Tok, Stepan

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Mandati i Xhaçkës, Basha-Rithemelimit: Përse nuk flisni? Çfarë kocke u hodhi Lindita Nikolla që u ka ngecur në fyt?

Mandati i Xhaçkës, Basha-Rithemelimit: Përse nuk flisni? Çfarë kocke u hodhi Lindita Nikolla që u ka ngecur në fyt?