Madona puth në buzë Nicki Minaj

Madona puth në buzë Nicki Minaj
Nuk është hera e parë për Madonën, gjithsesi Nicki Minaj e ka konsideruar si një dhuratë puthjen që mikesha e saj i dha gjatë xhirimeve të videoklipit të tyre më të ri. Madonna ka realizuar bashkëpunimin me Minaj këngën “Give Me All Your Love”, por gjatë këtyre momenteve ka ndodhur që reperja e njohur ka pasur ditëlindjen dhe ka marrë një dhuratë të veçantë. “Po xhirojmë klipin me Madonën e cila sapo më puthi në buzë. Unë jam ndier kaq mirë”, ka shkruar Minaj në Twitter.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën