Tepelenë/ Makina e tonazhit të rëndë kthehet përmbys në rrugë, shkak pesha e rëndë dhe lagështia në rrugë (VIDEO)

Një aksident rrugor është regjistruar sot në dalje të qytetit të Tepelenës, ku një makinë e tonazhit të rëndë është batuar në rrugë.

Shkak është bërë lagështirë si dhe ngarkesa e rëndë e makinës.

Report Tv sjell foto nga aksidenti në rrugë, ku shihet makina e kthyer përmbys! Shoferi ka marrë dëmtime të lehta.

1611250782_permbysetmaunia.jpg


Lajmi kryesor:

Shoferi përplas me makinë policin në Vlorë dhe largohet nga vendi i ngjarjes, i plagosuri rëndë në spital (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

‘100 dështimet e Ramës në 8 vite’, Basha: 79% e të rinjve duan të largohen nga Shqipëria! Kjo është norma më e lartë në botë