Makina përfundon në kanal, dalin pamjet ku humbën jetën dy persona në Lushnje

 

Një aksident tragjik ka ndodhur në Lushnje ku ka humbur dy persona. Report Tv ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se makina ka përfunduar e përmbysur në kanal. Aksidenti tragjik ka ndodhur në fshatin Bubullime të Lushnjes.


Lajmi kryesor:

Aksident i rëndë në Lushnje, makina bie nga ura, humbin jetën taksisti dhe 22 vjeçarja (VIDEO)


M.Q./J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?×

Lajmi i fundit

John

Vendimi negativ i BE, sekretarja për Marrëdhëniet me Jashtë e PS: Lajm që pritej! Sukses për Shqipërinë fakti që 27 vende i dhanë dritën jeshile!