Makina përplas këmbësoren në Gjirokastër, 53 vjeçarja dërgohet në spital! Policia shoqëron drejtuesin e mjetit

Makina përplas këmbësoren në Gjirokastër, 53 vjeçarja dërgohet në spital! Policia shoqëron drejtuesin e mjetit

Foto ilustruese

Një 53 vjeçare ka mbetur e plagosur pasi u përplas nga një automjet tip “Benz” në vendin e quajtur ‘Ura e Lumit’ në Gjirokastër.

53 vjeçarja, L.Z është dërguar me urgjencë në spitalin Rajonal të Gjirokastrës ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërsa policia ka shoqëruar drejtuesin 34 vjeçar A.Xh për veprime të mëtjeshme proceduriale.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Shkodër/ Vihet në pranga 24-vjeçari, iu  sekuestruan 2 armë zjarri, municion luftarak dhe 2 radio si të Policisë

Shkodër/ Vihet në pranga 24-vjeçari, iu sekuestruan 2 armë zjarri, municion luftarak dhe 2 radio si të Policisë