Makina përplaset me motorçikletën në Gjirokastër, plagoset një person, dyshohet për shkak të shpejtësisë jashtë normave të lejuara

Makina përplaset me motorçikletën në Gjirokastër, plagoset një person, dyshohet për shkak të shpejtësisë jashtë normave të lejuara

Një aksident është shënuar pranë ish NSHN-së në Gjirokastër ku një makinë tip Mercedez Benz është përplasur me një motorçikletë e si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorçikletes, por sipas informacioneve është jashtë rrezikut për jetën në spital.

Dyshohet se shkak për aksidentin të ketë qënë shpejtësia jashtë normave nga ana e të dy drejtuesve.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Senati amerikan miraton ndihmën 60 mld dollarë për Ukrainën! Biden: Armët në Kiev këtë javë! Zelensky: Ndihmë kyçe për rivendosjen e paqes

Senati amerikan miraton ndihmën 60 mld dollarë për Ukrainën! Biden: Armët në Kiev këtë javë! Zelensky: Ndihmë kyçe për rivendosjen e paqes