Makina përplaset me shtyllën e ndriçimit, rrotullohet dhe përmbyset në mes të rrugës! Pamjet nga aksidenti në Patos

Një aksident pa pasoja në njerëz ka ndodhur në Patos në vendin e quajtur ish stacioni i autobusëve. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme, ku një makinë tip BMV është përmbysur në mes të rrugës.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke u përplasur me një shtyllë ndriçimi, është rrotulluar dhe ka përfunduar e përmbysur në mes të rrugës. Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është plagosur, ndërsa shtylla e ndriçimit është rrëzuar në rrugë, pa dëmtuar të tjerë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për sqarimin plotë të aksidentit.

I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po e mbani maskën në ambiente të hapura?

Komento

Komente

  • Fieri: 17/10/2020 20:12

    Nuk ka ndodhur ne Patos, por ne Fier...lagja 1 Maji

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vlorë/ 27-vjeçari telefonon policinë dhe bën denoncimin: Më qëlloi me pistoletë një person nga një makinë