Makina përplasi motorin në Kuçovë, përfundojnë në spital drejtuesi dhe pasagjeri

Foto ilustruese

BERAT- Një aksident në të cilin u lënduan 2 persona, është shënuar mëngjesin e sotëm në vendin e quajtur Rrethrrotullimi i Kuçovës, në Berat.

Drejtuesi i një automjeti tip “Golf”, A.V është përplasur me një motor, ku si pasojë janë dëmtuar shoferi dhe pasagjeri. Dy të lënduarit janë dërguar menjëherë në spital për të marrë kujdesin e nevojshëm nga mjekët dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Grushti i shtetit me viktima civilë në Sudan zemëron SHBA-në! Ndalon dërgimin e 700 mln dollarëve të ndihmës urgjente