Në kërkim të vrasësve të Çelës/ Makina s’i bindet patrullës për të ndaluar, RENEA i vihet në ndjekje

Policia e Elbasanit dhe Renea kanë ngritur postblloqe në rrethrotullim e Brandasheshit, ndërsa forca të shumta  janë vendosur në ndjekje të një makine, e cila nuk i është bindur urdhrit të patrullës për të ndaluar duke u larguar me shpejtësi. Nuk dihet se përse drejtuesi nuk i është bindur duke ngritur dyshime që mund të kenë lidhje me vrasjen e Çelës.


Lajmi kryesor:

Detaje të reja nga ekzekutimi i Bujar Çelës/ Gjenden 21 gëzhoja, 3 autorët gjuajtën me pistoleta me silenciator! RENEA blindon Elbasanin, ngrihen postblloqe


/I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve